Ben Caplan / CA

Ben Caplan / CA

Datum: 30. listopadu 2020
Místo: Futurum Music Bar, Zborovská 82/7, Praha 5

Vstupenky

Pondělí
30
Lis. 2020
21:00
Ben Caplan / CA
PŘESUNUTO Z 25.03.2020, NOVĚ: 30.11.2020 OD 21:00

Informace o akci

Máme nový termín koncertu Bena Caplana ve Futuru! Namísto 25. března přijede Ben do Prahy v pondělí 30. listopadu 2020. Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud by se vám nový termín nehodil, můžete vstupenky vrátit do 8. 4. v místě nákupu. Děkujeme za trpělivost a pochopení v této turbulentní době. Futurum Music Bar & D Smack U Promotion.

Ben Caplan je písničkář, performer a bavič v tom nejlepším smyslu slova. Od první vteřiny, kdy vkročí na pódium, vás upoutá obrovským vousem, neslušnou hřívou, kouzlem osobnosti a umem. 25. března ve Futuru ucítíte, s jakou lehkostí přetváří organizovaný klid v chaos. 

Ve svém nejnovějším projektu Ben Caplan zkoumá témata imigrace, ztráty, temnoty, lásky, sexu a Boha. Caplan vystupuje s novými písněmi původně složenými pro muzikál Old Stock: A Refugee Love Story. Oceněné divadelní představení mělo premiéru na festivalu Edinburgh Fringe Festival, kde získalo nejvyšší ocenění a stalo se hitem. Sedm týdnů se pak hrálo na Off Broadway, kde dostalo ocenění New York Times Critic's Pick a šest nominací Drama Desk Award, mimo jiné.

Mezi představeními se Caplan vydává koncertovat po Evropě, Austrálii a Severní Americe. Hudba z muzikálu vyšla na Caplanově třetím studiovém albu nazvaném Old Stock.

Na mapě

Top