Beast in Black

Beast in Black

Datum: 19. března 2022
Místo: Masters of Rock Café
Adresa: Tyršovo nábřeží 5497, Zlín

Vstupenky

sobota
19
bře. 2022
20:00
Beast in Black
PŘESUNUTO Z 11.12.2021, NOVĚ 19.3.2022 OD 20:00

Informace o akci

BEAST IN BLACK posouvají „Dark Connection Tour“ na jaro 2022!

Mladá metalová pětice BEAST IN BLACK oznamuje přesun svého „Dark Connection Tour“ na jaro 2022. Virus chytil druhý dech a řádí v Evropě jak černá ruka, proto museli také BEAST IN BLACK přesunout své plánované šílenství na cestách na pozdější termín. Naštěstí to není hudba příliš daleké budoucnosti, BEAST IN BLACK zahrají ve ZLÍNĚ už 19.3.2022, jen to nebude v hale Datart, ale v příjemnějším klubu Masters of Rock Café!

Dobré tedy je, že máte najednou o něco více času k přípravě a nastudování jejich žhavé novinky „Dark Connection“, kterou vám do ZLÍNA přijedou představit. Další dobrou zprávou je, že původně potvrzení speciální hosté koncertu, kapely MISTER MISERY a NESTRUCTION zůstávají!

Ďáblové MISTER MISERY dovezou svoji novinku „A Brighter Side Of Death“ a mladé norské instrumentální duo NESTRUCTION vám představí svůj nevšední Pixel Metal se zvuky z retro video her, poháněný energií samotného Finska!  

Žhavá cyberpunk-metalová show BEAST IN BLACK, MISTER MISERY a NESTRUCTION tedy roztaví poslední zbytky ledu ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café, 19. března 2022 a koncertní jaro tak bude officiálně zahájeno!

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Beast in Black

Na mapě

Top