BRAINSTORM (GER)

BRAINSTORM (GER)

Datum: HLEDÁME NOVÝ TERMÍN V ROCE 2022
Místo: Nová Chmelnice
Adresa: Koněvova 2597/219, Praha

Vstupenky

BRAINSTORM (GER)
HLEDÁME NOVÝ TERMÍN V ROCE 2022

Informace o akci

POZOR! BRAINSTORM překládají své plánované turné „No Walls, just Skulls“ do roku 2022!

Německá power-metalová banda BRAINSTORM vydala novou desku „Wall Of Skulls“ a těšila se, až vám ji představí live v PRAZE 26. 9.!  Bohužel pandemické zákony stále velmi ztěžují a mnohdy úplně znemožňují kapelám cestovat po světě, a tak se i BRAINSTORM rozhodli své plánované turné „No Walls, just Skulls“ odložit na příznivější dobu.

Vyjádření kapely: „Milí fanoušci, je to pro nás velmi těžké, ale musíme vám oznámit, že odkládáme naše turné 2021. Stávající předpisy týkající se Covid-19 nám bohužel znemožňují odehrát koncerty podle plánu. Nechceme však turné zrušit, pouze odložit. Nevzdali jsme se naděje, že se za vámi už brzy rozjedeme. V současné době pracujeme na novém plánu turné a jakmile budeme mít nějaké novinky, dáme vám vědět. Všechny lístky budou platit i na nové termíny našich koncertů!“

Na skvělé BRAINSTORM a jejich speciálního hosta, kapelu TRI STATE CORNER si tedy budeme muset ještě nějakou dobu počkat. O novém termínu koncertu pro PRAHU vás budeme informovat.

Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti!

Děkujeme za pochopení a buďte zdrávi!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture BRAINSTORM (GER)

Na mapě

Top