BITVA V ARDENÁCH - velká tanková bitva

BITVA V ARDENÁCH - velká tanková bitva

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

BITVA V ARDENÁCH
velká tanková bitva s obřími modely v měřítku 1:6 ovládaných rádiem

Dovolujeme si vám nabídnout jedinečnou-a v České republice ojedinělou podívanou.
Příběh, který obsahově čerpá z událostí druhé světové války na západní frontě v letech 1944 - 1945, příběh Bitvy v Ardenách, příběh bitvy o město Bastogne. Děj mapuje a věrně napodobuje střety mezi americkými a německými vojsky s cílem připomenutí si historických událostí druhé světové války k letošnímu 75. letému výročí jejího konce.
Vše vám přiblížíme prostřednictvím dálkově řízených obřích maket - bojových vozidel a tanků v měřítku 1:6. Tanky, větší jak jeden metr a o váze 100 kilogramů které se prohánějí v dekoracích měst a za přítomnosti 150 - 200 figur vojáků obou armád.
Ukázka probíhá za doprovodu optických a zvukových pyrotechnických efektů. To vše je doprovázeno hudebním doprovodem a mluveným komentářem.
Mimo jiné v rámci programu si můžete poslechnout americký vojenský hudební quintet Dixie Pipes.
Akce se koná 19. září v prostorách Biskupského dvora Moravského zemského muzea na Zelném trhu v Brně. Areál bude otevřen v 11 00 hodin, budete se moci občerstvit a prohlédnout si makety bojové techniky. Před začátkem tankové bitvy, která začíná ve 14 00, je pro vaše děti připravena soutěž o tematické ceny.

VSTUPNÉ: 1 osoba 199 Kč / RODINNÁ VSTUPENKA (2 dospělí a až 2 děti) 449 Kč
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal anebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top