BEZ PŘEDSUDKŮ / Divadlo Kalich

BEZ PŘEDSUDKŮ / Divadlo Kalich

Datum: 17. července - 27. srpna 2022
Místo: Zámek Hrádek u Nechanic
Adresa: Lubno 66, Hrádek

Vstupenky

neděle
17
čvc 2022
20:00

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.
BEZ PŘEDSUDKŮ / Divadlo Kalich
sobota
27
srp. 2022
19:30
BEZ PŘEDSUDKŮ / Divadlo Kalich

Informace o akci

BEZ PŘEDSUDKŮ / Divadlo Kalich
Účinkují Jana Paulová a Pavel Zedníček
Na zámek ve Valticících Vám přinášíme oblíbenou stálici z repertoáru Divadla Kalich "Bez předsudků". Výtečná komedie s Janou Paulovou a Pavlem Zedníčkem o kamarádství, o tajemstvích, o zvědavosti a hlavně - o nás všech.
Hra se odehrává v motelu, kde musí v jediném volném pokoji neplánovaně přespat Diego s Fionou, dva letití přátelé. Společná noc jim nabídne možnost otevřeně si popovídat o věcech, na které se ženy jinak ostýchají ptát mužů a muži žen.
Přes 450 vyprodaných repríz!
Délka představení včetně přestávky 130 minut.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžetezakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
představení se koná za každého počasí / slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vstupenky do sekce ZTP/P platí vždy pro dvě osoby, jsou vyhrazeny pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (1 osoba), každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top