BEL AYRE

CONCENTUS MORAVIAE 2021
BEL AYRE

Datum: 31. května 2021
Místo: Zámek Slavkov - Austerlitz, Slavkov u Brna

Vstupenky

Pondělí
31
Kvě. 2021
19:30
BEL AYRE
PŘESUNUTO Z 01.06.2020, NOVĚ: 31.05.2021 OD 19:30

Informace o akci

KONCERT SE PŘESOUVÁ NA ROK 2021.
PODPOŘTE SVÉ OBLÍBENÉ UMĚLCE A VŠECHNY, KTEŘÍ PRO VÁS PROGRAM PŘIPRAVILI!
Ponechte si vstupenky a přijďte v roce 2021!
DALŠÍ INFO

BEL AYRE
Lieselot de Wilde
zpěv
Peter Verhels kytara

Canzoni Popolari Napoletane / Neapolské lidové písně
Orlando di Lasso:
Sto core mio
Francesco Paolo Tosti: A Marechiaro
Anonym: Canto delle lavandaie del Vomero
Enrico Cannio: A serenata e Pullecenella
Domenico Modugno: Scioscia Popolo
Carlo Scalisi: Dimme 'na vota si
Antonio Viso: Luna Rossa
Giuseppe Cioffi: Tre feneste
Mario Pasquale Costa: Era de Maggio
Domenico Modugno: Strada nfosa

Sopranistka Lieselote De Wilde a jazzový kytarista Peter Verhels zvou festivalové publikum k důvěrnému rozhovoru na břeh vyhřátého neapolského zálivu, slunce zapadá za majestátní Vesuv a podvečerem znějí nezaměnitelné písně v melodické napolitánštině... Dvojice vynikajících vlámských hudebníků se jako duo Bel Ayre neboli Krásná píseň vydala na neprozkoumané interpretační cesty a vyvinuli svůj hudební jazyk, virtuózní, výrazově, technicky i barevně nezaměnitelný, živící se starou i klasickou hudbou, francouzským šansonem, jazzem, židovskou i arabskou hudbou.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:

Děti mladší 6 let, zdarma bez vstupenky a bez nároku na sedadlo, každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku / Sleva pro studenty, pro seniory ve věku 65 let a více, pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P, pro doprovod držitele průkazu ZTP/P (1 osoba), cena po slevě je uvedena v označení slevy v nákupním košíku, nárok na slevu je třeba prokázat při vstupu do místa konání / Bezbariérový přístup NEUVEDENO

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákonč. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top