Detail info
Close

BEATRIZ NUNES, PAULA SOUSA & ANDRÉ ROSINHA (PT)

JAZZ MEETS WORLD
BEATRIZ NUNES, PAULA SOUSA & ANDRÉ ROSINHA (PT)

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Beatriz Nunes, Paula Sousa & André Rosinha (Portugalsko)

Beatriz Nunes - zpěv / Paula Sousa - piano / André Rosinha - kontrabas

Trio, které tvoří Beatriz Nunes (zpěv), Paula Sousa (klavír) a André Rosinha (kontrabas), představí živě album À Espera do Futuro (Touha po budoucnosti) vydané v dubnu 2021.
V triu se setkávají zpěvačka Beatriz Nunes, která v roce 2012 zahájila svou kariéru jako zpěvačka skupiny Madredeus a v roce 2018 byla se svým debutovým albem oceněna v žebříčku Europe Jazz Media Chart, dále jazzová pianistka Paula Sousa, která vystudovala Berklee College of Music a kterou časopis Time Out v roce 2020 vyzdvihl jako jednu z nejvýznamnějších jazzových pianistek na portugalské scéně, a kontrabasista André Rosinha, který je od roku 2015 součástí projektů Salvadora Sobrala a hrál také s Máriem Laginhou a Pericem Sambeatem.
Album À Espera do Futuro, které předvede trio na živo, vzniklo v době pandemické výluky, kdy bylo možné pozorovat vznik několika společenských a politických jevů, které inspirovaly devět původních písní se slovy i beze slov. Výsledkem je znamenité spojení jazzu a portugalské hudební tradice.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top