Anneke van Giersbergen

Anneke van Giersbergen

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Populární Holanďanka ANNEKE VAN GIERSBERGEN zahraje v rámci svého akustického sólo tour na podzim ve ZLÍNĚ!

„The Darkest Skies Are The Brightest“ (2021) to je název nejnovějšího, už 23. alba pilné a stále usměvavé zpěvačky, skladatelky, kytaristky a klavíristky – ANNEKE VAN GIERSBERGEN. Toto album je vynikající a dokazuje jediné, ANNEKE stále úspěšně vzdoruje jakémukoli žánrovému zaškatulkování a omezení.

A jelikož jde o vskutku velmi příjemné album, nenechá si jej Anneke jen pro sebe a představí ho světu. V rámci svého turné “Darkest Skies Acoustic Tour 2022“ se zastaví i na jediném koncertě pro ČR, ve ZLÍNĚ, Masters Of Rock Café – 4.11.2022!

ANNEKE je známá především svým dlouholetým působením v roli frontmanky melancholic-metalové kapely THE GATHERING, ale už v té době se dokázala prosazovat i sama a dokázala úspěšně nastartovat svou sólo kariéru. Spolupracovala s kanadským metalovým géniem Devinem Townsendem a svůj klidný, ale velmi silný hlas propůjčila i takovým hvězdám jako jsou Anathema, islanská folková kapela Árstíðir, Within Temptation, Ayreon Arjena Lucassena, Amorphis nebo prog legendě Johnu Wettonovi.

Album „Everything is Changing“ z roku 2012 pak znamenalo jakýsi milník v sólové kariéře Anneke. Toto album vyšlo jako úplně první pod jejím vlastním jménem a hned získalo dvě nominace na Edisonovu cenu – nejprestižnější holandskou hudební cenu – v kategoriích „Nejlepší umělkyně“ a „Nejlepší album“.

V roce 2015 vydali Anneke van Giersbergen a Arjen Lucassen (Ayreon) své společné album „The Diary“ pod názvem THE GENTLE STORM.

V říjnu 2017 pak skupina, založená samotnou Anneke, progresivní metaloví VUUR vydali své očekávané debutové album „In This Moment We Are Free – Cities“ a to vstoupilo do nizozemské Top 100 alb na druhé místo, což je vůbec nejvyšší umístění v žebříčku Anneke.

ANNEKE je nepředvídatelná, pracovitá a stále pohodová. Svým novým albem opět všechny překvapila a vyrazila jim dech. Teď máte i vy příležitost nechat se jí polapit, překvapit a naplno si vychutnat její umění, a hlavně pocítit na vlastní kůži ty příjemné vibrace, které dokáže publiku vždy předat.

ANNEKE VAN BIERSBERGEN, akusticky – 4.11.2022, ZLÍN, Masters of Rock Café

Prodej vstupenek právě odstartoval.



Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Anneke van Giersbergen
Top