Allstars Black: METHODMAN /Boss of the Clan/

Allstars Black: METHODMAN /Boss of the Clan/

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ALLSTARS BLACK
ALL INCLUSIVE SHOW
METHODMAN
02/04/2010
Hip Hop Allstars Black Vám všem přeje hodně štestí, zdraví a mnoho skvělých hudebních zažitků v roce 2010!
V Novém roce máme pro Vás další informace ohledně nadcházejícího koncertu Methodman. Dozvíte se, kde se koncert bude konat a kolik bude stát vstupenka v Novém roce!
První zásadní informace se týká místa konání koncertu. Ten se uskuteční v luxusním pražském klubu SaSaZu v prostorách Holešovické tržnice!
Kapacita klubu je 2 000 lidí. A jak jsme slibovali, zůstane zachován model VIP / All Inclusive se vstupenkou, kterou jste si do ted měli možnost zakoupit za 1200 Kč v síti Ticketportal.cz. Vzhledem ke kapacitě VIP prostoru v klubu SaSaZu a množství do teď prodaných vstupenek jsme nuceni vypustit do prodeje pouze velice limitovaný počet VIP vstupenek, tentokrát ale v cene 1800 Kč.
Zároveň ale také vycházíme vstříc těm, co nemají zájem o VIP vstupenky a do prodeje vypouštíme také limitovaný počet vstupenek mimo VIP Zónu v ceně 545 Kč. Těchto vstupenek je pouze 1 000 kusů a nevztahuje se na ně model All Inclusive. To znamená, že s touto vstupenkou nemáš drinky na barech zdarma ani žadné jiné výhody!
VIP Vstupenka = limitovaný počet kusů za 1800 Kč = All Inclusive
Normální vstupenka = 545 Kč

Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Allstars Black: METHODMAN /Boss of the Clan/
Top