Alicia Keys

Alicia Keys

Location:

Tickets

Event description

Alicia Keys – nejkrásnější a nejtaletnovanější žena současného hudebního světa, držitelka mnoha platinových desek a devítinásobná vítězka cen Grammy – vystoupí 14. října od 20.00 poprvé v České republice, v pražské Aréně HC Sparta Praha. Tato americká kráska není u nás rozhodně neznámým jménem. Jejích alb se i v naší zemi prodalo několik desítek tisíc, což je na zdejší poměry úctyhodné číslo. Alicia Keys na turné As I Am představuje své nové stejnojmenné album, které vyšlo celosvětově v listopadu loňského roku a do dnešního dne se ho několik milionů. V repertoáru ale samozřejmě nesmí chybět i megahity z předchozích alb: Fallin´, A Woman´s Worth, Karma a další. Její koncert bude bezesporu obrovským hudebním zážitkem, vidět naživo tak obrovsky talentovaného umělce se nepoštěstí moc často.
Alicia Keys je velmi činná v oblasti charity a neziskových organizací, patří mezi špičky v showbusinessu, které se aktivně zabývají pomocí druhým. I v České republice bude Alicia Keys svým vystoupením pomáhat. Zakoupením vstupenky na koncert Alicii Keys 14. října v Areně HC Sparta Praha přispíváte částkou 50 Kč na konto Avon proti rakovině prsu (www.zdravaprsa.cz) AVON bojuje proti rakovině prsu již 11. rokem. Děkujeme všem, kteří bojují s námi. Více informací najdete na www.zdravaprsa.cz Mediálními partnery koncertu Alicii Keys jsou Evropa 2, Metro a Centrum.cz Oficiální stránky Alicie Keys na www.aliciakeys.com. Kompletní informace na www.1015.cz.

Vstupenku pro vozíčkáře lze zakoupit pouze na adrese Politických vězňů 15, Praha 1 v centrále Ticketportálu

Ticketportal guarantee the authenticity of tickets.
At Ticketportal's website you are always purchasing original and valid tickets for the event of your choice.
Ticketportal does not guarantee validity of tickets bought on secondary markets, has no association with them and does not recommend purchasing tickets through them.

Top