Detail info
Close

Alan Walker: The Walkerworld Tour – Europe

Alan Walker: The Walkerworld Tour – Europe

Datum: 15. března 2025
Místo: Forum Karlín
Adresa: Pernerova 676/51, Praha 8-Karlín

Vstupenky

sobota
15
bře. 2025
20:00
Alan Walker: The Walkerworld Tour – Europe
15.3.2025 začátek 20:00 doors 18:30

Informace o akci

Alan Walker je právem označovaný za jednu z nejvlivnějších osobností na scéně elektronické hudby. Proslavil se v roce 2015 hitem Faded, který je v současnosti 28. nejsledovanějším videem na YouTube s více než 3,6 miliardami zhlédnutími. Dominoval světovým hitparádám a krátce po vydání se také stal nejvyhledávanější skladbou na světě v aplikaci Shazam.

Alan Walker vystoupí 15. března 2025 ve Foru Karlín.

Od průlomového megahitu Faded vydal šestadvacetiletý norský DJ a producent čtyři studiová alba a pětapadesát singlů. „Konzumace hudby je v dnešní době neskutečně rychlá. Na trh přichází denně kvanta muziky, což nás nutí neustále doplňovat vlastní katalog, abychom si zachovali relevanci,” vyjádřil se Walker s příslibem, že letos vydá každý měsíc jednu novinku. Jeden z komerčně nejúspěšnějších producentů současnosti přiznává, že finanční aspekt není jeho hlavním hnacím motorem: „Jasně, když si vybíráte, kterou cestou se vydat, musíte brát v potaz peníze. Je ale důležité milovat to, co děláte a nacházet v tom radost.”

Následovaly další úspěšné singly a spolupráce s umělci jako Ava Max, Hans Zimmer, Sia, Bruno Mars nebo Coldplay. Debut Different World vydal v roce 2018. Od té doby odehrál více než 650 shows včetně vystoupení na největších festivalech jako Coachella nebo Tomorrowland. Deska Walkerworld (2023) je jeho nejnovějším skokem do neprobádaných uměleckých vod, na níž hostuje třeba Steve Aoki nebo Daya.

 

Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top