ALTER BRIDGE

ALTER BRIDGE

Datum: 10. června 2020
Místo: A-park Ledárny Braník, Ledařská 1, Praha 4 Praha 4-Braník

Vstupenky

Středa
10
Čvn 2020
18:00
ALTER BRIDGE

Informace o akci

PRAGUE SUMMER FESTIVAL uvádí
ALTER BRIDGE
support: DIRTY HONEY

AMERICKÝ ROCKOVÝ KVARTET ALTER BRIDGE POTVRDIL NÁVRAT DO ČESKÉ REPUBLIKY. KONCERT JE POŘÁDÁN VE SPOLUPRÁCI S AMEBA PRODUCTION V RÁMCI KONCERTNÍ SÉRIE PRAGUE SUMMER FESTIVALU.

Alter Bridge
pocházejí z Orlanda na Floridě, u vzniku v roce 2004 stáli bývalí členové tehdy čerstvě rozpadlé formace Creed - kytarista Mark Tremonti, baskytarista Brian Marshall a bubeník Scott Phillips. Jako vokalista a kytarista se k mim připojil Myles Kennedy.
Kapela, která od svého vzniku funguje v nezměněné sestavě, se prezentuje směsicí rocku a alternativního metalu. Jejich tvorba je založená na rafinovaném alternativním zvuku kombinujícím i prvky blues a jazzu, a to díky Mylesovi, který před nástupem do Alter Bridge působil i v bluesových kapelách.
Během více než patnácti let existence vydali After Bridge šest studiových nahrávek, poslední s názvem Walk The Sky vyšla loni na podzim a kapela ji představí i na svém chystaném turné. Frontman Myles Kennedy se u nás představil již několikrát, ať už s Alter Bridge nebo společně se Slashem & The Conspirators.

PRAGUE SUMMER FESTIVAL
V červnu a v červenci 2020 rozezní pražský A-park Ledárny Braník nový festival. Pod hlavičkou Prague Summer Festival se zde odehrají jednodenní koncerty českých i zahraničních hvězd pestrého žánrového rozptylu.
Přímo k areálu se z centra dostanete tramvají. Stačí dojet metrem na Karlovo náměstí, vystoupit směr Palackého náměstí a poté se dostat tramvají č. 2, 3 nebo 17 do zastávky Pobřežní cesta. Na zastávce Pobřežní cesta zastavuje i autobus č. 253, který můžete využít při cestě ze Smíchovského nádraží.

Na mapě

Top