To nejlepší z baroka - Vivaldi, Bach, Corelli | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

To nejlepší z baroka - Vivaldi, Bach, Corelli

To nejlepší z baroka - Vivaldi, Bach, Corelli

Houslový virtuos Pavel Šporcl spolu s orchestrem Barocco sempre giovane (Baroko stále mladé) se představí v programu s názvem „To nejlepší z baroka“. Návštěvníci koncertu se mohou těšit na nejslavnější díla Johanna Sebastiana Bacha, Antonia Vivaldiho a dalších barokních mistrů.

Pavel Šporcl patří k nejvýraznějším a současně nejpopulárnějším osobnostem současné generace houslistů. Studoval na Pražské konzervatoři a Hudební fakultě AMU ve třídě prof. Václava Snítila, v letech 1991–1996 pak v USA. Je nositelem mnoha významných cen – laureátem mezinárodní soutěže Pražské jaro, Ceny Společnosti Bohuslava Martinů, vítězem soutěže Holland Music Session World Tour Competition a laureátem soutěže ARD Mnichov. Pavel Šporcl vystupuje pravidelně na koncertech nejen v Evropě (Německo, Rakousko, Velká Británie, Holandsko, Itálie, Španělsko), ale často též v USA, Kanadě i Japonsku.

Barocco sempre giovane (Baroko stále mladé) je soubor složený ze špičkových mladých profesionálních hudebníků. Specializuje se na interpretaci skladeb vrcholného baroka, nevyhýbá se však ani jiným slohovým obdobím. Má za sebou stovky významných koncertů, je často zván na zahraniční koncertní turné i mezinárodní hudební festivaly. Spolupracuje s předními českými i zahraničními sólisty a s celou řadou vynikajících mladých hudebníků a laureátů mezinárodních interpretačních soutěží.

„Pro držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod držitele průkazu ZTP/P (doprovod má samostatnou vstupenku) se poskytuje sleva 50%. Slevy jsou k dispozici na prodejních místech Ticketportal na základě předložení průkazu ZTP/P.“

Termíny :


Galerie / Média :

Pavel Šporcl
Bookmark and Share
Sdílet