Michalova brnkačka - Michal Nesvadba | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Michalova brnkačka - Michal Nesvadba

Michalova brnkačka - Michal Nesvadba

Umělecká agentura Pragokoncert připravila pro děti vystoupení Michala Nesvadby s programem Michalova brnkačka. Vystoupení je připraveno na pátek 3. března 2017 v 17:00 hod. ve velkém sále KD P. Bezruče v Havířově a na neděli 14. května v 10:30 hod. ve velkém sále Městské knihovny v Praze.

Aby si mohl Michal zabrnkat na nový hudební nástroj, potřebuje struny. Když mu je nepůjčí bendžo, harfa ani basa, rozhodne se, že si poradí sám. Přeci vymýšlet „světové“ vynálezy to je pro Michala „brnkačka“. Stejně tak i složit z not písničku, bude pro něj nakonec hračka!

V představení se objevuje velké množství rekvizit a inovací z Michalovy lepící pásky. Děti však Michala vždycky překvapí a tak všechny nápady a vynálezy chytré hlavičky brzy odhalí, nechybí při tom legrace, soutěže ani dynamické hudební skeče.

Michal je vždycky dobře NALADĚNÝ a tak "hraní" bude jistě zábava, poučení i potěšení, těšíme se na vás!

Vstupenky na představení zakoupíte v prodejní síti Ticketportal

Každý divák musí mít svou vstupenku, a to včetně dětí od 3 let. Děti do 3 let v doprovodu 2 platících mají vstup zdarma a mohou sedět na klíně bez nároku na sedačku.

Termíny :


Galerie / Média :

Michal Nesvadba - Michalova brnkačka / plakát
Bookmark and Share
Sdílet