SHAI MAESTRO TRIO (Izrael/Peru) | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

SHAI MAESTRO TRIO (Izrael/Peru)

SHAI MAESTRO TRIO (Izrael/Peru)

Klavírista Shai Maestro se narodil 1987 v Izraeli. Na klavír začal hrát v pěti letech. Obdržel plné stipendium na pětitýdenní letní program od Berklee College, a to hned dva roky po sobě. Dvakrát (v letech 2002 a 2003) uspěl v mezinárodní soutěži jazzových souborů „Jazz Signs“. Od roku 2006 do roku 2010 doprovázel na cestách renomovaného kontrabasistu Avishaie Cohena.

V současné době sídlí Maestro v New Yorku a dobývá si uznání mezi vrstevníky i pozornost médií. Pravidelně vystupuje s nejlepšími jazzmany v mnoha jazzových klubech a koncertních sálech, úspěch má i s klasickými recitály. Koncertuje po celém světě jako sólový klavírista. Měl možnost vystoupit se světově uznávanými hudebníky, mezi nimiž byli mimo jiných také Jimmy Green, Jorge Rossy, Myron Walden, Ari Hoenig, Gilad Hekselman, Jonathan Blake, Harish Rhagavan, Mark Guiliana, Edward Perez, Anthony Hart a Diego Urcola. 

Shai Maestro se v roce 2007 zúčastnil 12. Mezinárodního festivalu jazzového piana – sólové recitály v Praze.

V triu ho doprovodí jeho stálí spoluhráči Jorge Roeder na kontrabas a Ziv Ravitz na bicí a v Praze to bude jejich páté vystoupení. 

Shai Maestro – piano

Jorge Roeder – kontrabas

Ziv Ravitz – bicí

Termíny :


Bookmark and Share
Sdílet