ASSASSIN aka AGENT SASCO & DUB AKOM BAND / JAM | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

ASSASSIN aka AGENT SASCO & DUB AKOM BAND / JAM

ASSASSIN aka AGENT SASCO & DUB AKOM BAND / JAM
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

V březnu dorazí poprvé do Prahy jamajský deejay Assassin aka Agent Sasco! Jeden z nejvýraznějších hlasů jamajské scény vydal na jaře 2016 výbornou třetí desku Theory of Reggaetivity, která vyšla u labelu Germaica Digital. Vedle zakladatale této značky Pioneara na ní najdete produkci mj. od Shaggyho nebo německých hitmakerů ze Silly Walks Discotheque.

Agent Sasco, který je léta uznávaným dancehallovým interpretem, vzdal na tomto albu čest kořenům reggae music a zároveň skvěle ukázal pestrost a kvalitu tohoto žánru, který příští rok oslaví 50. výročí od svého pojmenování. Deska Theory of Reggaetivity slaví celosvětové úspěchy a navíc těsně před jejím vydáním jeho hlas zazněl na předáváních Grammy v rámci show Kendricka Lamara, který jej pozval do tracku Blacker than Berry. Sasco byl velkou část roku 2016 na turné po celé planetě a veze si sebou velkou nálož hitů, originální flow a obrovského charisma!

Praha si jej může užít premiérově už 14. března 2016 v pražském Lucerna Music Baru za doprovodu francouzského top backing bandu Dub Akom. Nenechte si ujít!

Termíny :


Galerie / Média :

Assassin aka Agent Sasco / foto
Assassin aka Agent Sasco: Stronger
Assassin aka Agent Sasco: Never Let Them Break...
Assassin aka Agent Sasco: Mix Up
Bookmark and Share
Sdílet