VÁNOČNÍ RESPECT FESTIVAL 2016 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

VÁNOČNÍ RESPECT FESTIVAL 2016

VÁNOČNÍ RESPECT FESTIVAL 2016
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

Brazilectro night

Průkopníci Brazilectra a jedna z nejkvalitnějších živých kapel nizozemské hudební scény ZUCO 103 vystoupí na Vánočním Respect Festivalu 2016!
O afterparty se postarají Ohm Square DJ Set - Charlie One & Jan 2 / DJ Baltazar / DJ Robot & DJ Jeffology (Champion Sound).


Po čtyřleté matečské dovolené se Lilian Vieira a Zuco 103 vrací na koncertní podia

Do hudební historie se Zuco 103 zapsali jako zakladatelé tzv. Brazilectra - směsice jazzu, brazilské hudby a elekroniky, obohacená dalšími hudebními vlivy. Skupina jako první zkombinovala sambu se samplovanou taneční hudbou a předčí v této oblasti všechny rutinní fúze.
Zuco 103 staví na energii živého bubeníka Stefana Krugera z Nizozemska, německého klávesového kouzelníka Stefana Schmida a na ohnivých vokálech zpěvačky Lilian Vieiry z Rio de Janeira. V koncertní podobě je trio navíc posíleno o kytaristu, basistu a perkusistu. Jejich současný repertoár je směsicí acid jazzu, brazilské hudby a elektroniky, okořeněnou navíc o dub, drum ’n bass a vlivy z Kuby a Etiopie. Do Prahy se skupina vrací představit aktuální album Apocalypso,Hudba konstelace Zuco 103 překypuje energií a její koncerty zaručují nezapomentutelný zážitek.

Termíny :


Bookmark and Share
Sdílet