Zlatá léta šedesátá | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Zlatá léta šedesátá

Zlatá léta šedesátá
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

Petr Sovič a jeho Golden Big Band Prague přiváží do pražského Divadla ABC velkolepé hudební představení s názvem Zlatá léta šedesátá. Nejmladší zpívající bigbandový kapelník v České republice si společně s orchestrem nadělil narozeninový dárek k pětiletému výročí orchestru v podobě představení konaného dne 6. listopadu 2016 od 19 hodin v prostorách Divadla ABC. Samotný název Zlatá léta šedesátá již naznačuje dramaturgii koncertu, kterou budou představovat československé písně z šedesátých let minulého století.
Sám kapelník Petr Sovič dodává: „Písničky z šedesátých let jsou nádherné skladby, ve kterých kromě nápaditých melodií zní hlavně české texty. Právě na ně klademe velký důraz. Čeština se obecně vytrácí a ve spojení se swingovou muzikou je to jedinečná a nenahraditelná kombinace. Během našeho koncertu zazní nejslavnější české melodie z šedesátých let a posluchači tak docení krásné české texty skutečných mistrů – textařů, kteří tvořili pro legendární zpěváky Karla Gotta, Waldemara Matušku, Milana Chladila, Yvetu Simonovou, Helenu Vondráčkovou a další. Pevně věřím, že si s námi i vyprodané Divadlo ABC zazpívá české swingovky s velkým, živě hrajícím orchestrem“.
Speciálními hosty a gratulanty budou sólisté, kteří pravidelně spolupracují právě s Golden Big Bandem Prague: Eva Pilarová, Ilona Csáková, Martin Chodúr, Jan Smigmator, Karel Štědrý, Pavlína Filipovská, Patricie, Zuzana Vlčeková či Prime Time Voice.

Na koncertě dojde také ke křtu prvního singlu Golden Big Bandu Prague a na posluchače čekají i další překvapení. Koncertem bude provázet populární český moderátor Martin Hrdinka.

Termíny :


Galerie / Média :

Zlatá léta šedesátá v ABC / plakát
Eva Pilarová, Petr Sovič & GBBP: Kabaret
Prime Time Voice, Petr Sovič & GBBP: Nevadí
Ilona Csáková, Petr Sovič & GBBP: Bouře
Karel Štědrý, Petr Sovič & GBBP: Mám malý stan
Bookmark and Share
Sdílet