CHIPPENDALES - Break The Rules Tour 2016 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

CHIPPENDALES - Break The Rules Tour 2016

CHIPPENDALES - Break The Rules Tour 2016
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

ticketportal.cz in English version

"Porušovat pravidla", to slibuje už v názvu zbrusu nová
a dosud nejžhavější show slavných Chippendales!

Dvanáctka mužů z nejslavnějšího pánského tanečního souboru na světě odstartovala toto turné 13. ledna v texaském San Antoniu a nezastaví se dokud nerozvášní statisíce žen po celém světě. Jen ve Spojených státech absolvuje během jara na 55 představení!
Zatímco Chippendales byli na cestách, jejich kreativní team složený z prvotřídních choreografů, scénografů a hudebních producentů vytvořil zbrusu nový program. Dosud nejodvážnější show odkrývá nejtajnější ženské sexuální fantazie, které ženy v rozpacích svěřují jen svým nejbližším kamarádkám.
Dokonale vyrýsovaná mužská těla v sexy kostýmech, propracovaná choreografie v rytmu nějvětších světových hitů, nadsázka, nádech erotiky a především skvělá komunikace s publikem - to jsou charakteristické rysy této tanečně divadelní revue, při které ženy zapomínají na okolní svět a nechávají se unést divokou, vášní nabitou atmosférou.
Představení Chippendales jsou ideálním dějištěm jak oslav narozenin či rozlučky se svobodou tak místem, kam míří ženy, které chtějí aspoň pro jednou odhodit zábrany a povolit uzdu své vášni, aniž by měly strach, že je za to bude někdo odsuzovat.
Protože na show Chippendales je dovoleno (téměř!) vše!

Vstupenky jsou v distribuci na prodejních místech Ticketportal
anebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!

Další info:
slevy NE / vstupenka ZTP/P-DISABLED platí pro dvě osoby: vozíčkář či ZTP/P a 1 osoba jako doprovod / bezbariérový přístup ANO

-TH-

Termíny :


Bookmark and Share
Sdílet