SLADE (UK) | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

SLADE (UK)

SLADE (UK)
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

Zveme všechny fanoušky poctivého anglického rock'n'rollu na koncert světoznámé rockové legendy Slade v ČR v říjnu 2016. Slade se představí živě na koncertu v pátek 21.10 v Hradci Králové. Slade jsou v ČR dlouhodobě ve velké oblibě, jelikož zde mají silnou posluchačskou základnu. Slade jsou u nás hudebním fenoménem, který zná snad každý, kdo má uši a vnímá hudbu. Hity Slade se pravidelně hrají snad na všech českých rozhlasových stanicích. Největší hity Slade jsou např. Far Far Away, My oh my, Run Runaway, Cum On Feel The Noize, Merry Xmas Everybody, Wild Winds are Blowing, Get Down and Get With It, Coz I Love You, Take Me Bak 'Ome a další...

Skupina Slade vznikla na jaře 1966 ve Wolverhamptonu ve Velké Británii pod názvem The N'Betweens, později jako Ambrose Slade. Na počátku sedmdesátých let si čtyřka zkrátila název na Slade, nechala si narůst delší vlasy a vybírala si pestré, později blyštivé oblečení. Součástí drsných hochů z pracující vrstvy byla i úmyslně nesprávná angličtina promítající se do titulů písní. Od roku 1971 již kvartet začal pravidelně pronikat do ostrovního singlového žebříčku. Dvojice Holder / Lea se od té doby osvědčila jako výborný textařsko - skladatelský tandem. Ostatně, ve své zlaté éře 1971-1974 dosáhl proletářský soubor šestkrát na první místo britské hitparády.

Jedná se o jednu z posledních příležitostí vidět Slade v ČR naživo, proto se přijďte pobavit se svou rodinou a přáteli na jejich koncert a nechte se unést nakažlivou atmosférou hitů Slade.

Termíny :


Galerie / Média :

Slade v Hradci Králové / plakát
Slade: Run Runaway
Slade: My Oh My
Slade: Look Wot You Dun
Slade: We'll Bring the House Down
Slade: Get Down and Get with It
Slade: Hear Me Calling
Slade: Far Far Away
Bookmark and Share
Sdílet