LORD OF THE RINGS: THE RETURN OF THE KING | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  Ticketportal News>>  LORD OF THE RINGS: THE RETURN OF THE KING

LORD OF THE RINGS: THE RETURN OF THE KING

Přidané : 09.12.2016 16:00

LORD OF THE RINGS – THE RETURN OF THE KING
Pán prstenů: Návrat krále
2. prosince 2017 v 18,00 hodin, O2 arena Praha

Cesta „Společenstva Prstenu“ je u konce, rozhodující bitva o Středozem začíná! Vychutnejte si tento dramatický závěr celé trilogie v unikátním filmovém představení na gigantickém filmovém plátně a za živého doprovodu 250členného orchestru, sborů a zahraničních sólistů.

U příležitosti speciální Vánoční akce si diváci, kteří si zakoupili vstupenku/y na poslední díl trilogie Pán Prstenů: Návrat krále, mohou až do 7. ledna 2017 zakoupit vstupenky na 2. díl této kultovní filmové ságy Dvě věže (představení proběhne v pražské O2 areně 18. února 2017) s 20% slevou!

Na každé vstupence zakoupené od 14.12.2016 do 7.1.2017 na představení Pán Prstenů: Návrat krále do 1. patra nebo na plochu bude vytištěn unikátní 18-timístný kód. Posledních 10 číslic tohoto kódu opravňuje zákazníka k nároku na slevu, pokud je zadá v objednávkovém formuláři na webu nebo na prodejním místě prodejci.

Kód je jednorázový – lze jej použít pouze jednou.

Premiéra Oscary ověnčeného závěrečného dílu Pána Prstenů na filmovém plátně s plochou více než 150 metrů čtverečních a za doprovodu 250 členů symfonického orchestru, sboru a zahraničních sólistů, se uskuteční 2. prosince 2017 v pražské O2 areně. Angažmá přislíbil i jeden z nejslavnějších a nejobsazovanějších dirigentů v žánru živého hudebního doprovodu slavných filmových děl, Maestro Ludwig Wicki, kterého mělo české publikum možnost shlédnout a ocenit jeho práci s orchestrem a sbory při nedávném představení Amadeus Live.

Film Pán prstenů: Návrat krále, natočený podle knihy J.R.R.Tolkiena, měl v České republice premiéru 15. 1. 2004. Jeho návštěvnost dosáhla tři čtvrtě milionu diváků. Nádhernou hudbu k celé trilogii složil Howard Shore, který za ni obdržel hned dva Oscary (za Společenstvo prstenu a Návrat krále). Třetím Oscarem pak byla oceněna závěrečná píseň celé ságy Into the West, kterou nazpívala slavná Annie Lennox.

"Velký rozsah hudby vyžaduje symfonický orchestr, smíšený sbor, chlapecký sbor a instrumentální a vokální sólisty zpívající v Tolkienových literárních jazycích, ale samozřejmě i v angličtině", vysvětluje autor. "Moje první hudba k trilogii Pán prstenů, ke Společenstvu prstenu, byla začátkem mé cesty do Tolkienova světa a vždy budu mít k této hudbě i k samotnému zážitku zvláštní vztah", doplňuje Shore. Jeho vypravěčské umění se zde projevilo na plno a vytváří tak dokonale druhý plán příběhu. Styly a nástroje z různých koutů světa dokreslují a charakterizují jednotlivé prvky Tolkienovy ságy.

Vstupenky na koncert Pán prstenů: Návrat krále exkluzivně v síti Ticketportal.

Více info na www.facebook.com/jvagentura nebo na www.lordoftheringsinconcert.com