20 let od vzniku celosvětového fenoménu Lord of the Dance | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  Ticketportal News>>  20 let od vzniku celosvětového fenoménu Lord of the Dance

20 let od vzniku celosvětového fenoménu Lord of the Dance

Přidané : 20.05.2016 09:00

FLATLEY’S
LORD OF THE DANCE
DANGEROUS GAMES

O2 arena 13.5.2017

20 let od vzniku celosvětového fenoménu
Lord of the Dance

Představení Lord of the Dance: Dangerous Games se při loňské jubilejní 10. sezóně v České republice dočkalo rekordní návštěvnosti a nyní se opět vrací!

Zbrusu nová taneční čísla, dokonalé vizuální technologie i zvuk, efektní světelný park, překrásné kostýmy, nová hudba skladatele Gerarda Fahyho a 40 nejtalentovanějších mladých umělců z celého světa pod přímou režijní taktovkou tanečního génia Michaela Flatleyho – to jsou Dangerous Games.

Představení plné klasických "riverdancing" tanečních výstupů, tak charakteristických pro irský tanec, vrcholí napínavým soubojem nového Pána Tance s Donem Dorchou a dynamicky směřuje k fantastickému finále se slavným závěrečným přídavkem, který tak jako vždy zvedá fascinované publikum znovu a znovu ze židlí.

České turné začíná 9.5.2017 v Brně a pokračuje 10.5. v Ostravě, 12.5. v Pardubicích, 13.5. v Praze a končí 14.5. v Plzni.

Vstupenky již brzy v síti Ticketportal