Armin Only Intense show v Ostravě ČR zrušena! | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  ZMĚNY A ZRUŠENÍ>>  Armin Only Intense show v Ostravě ČR zrušena!

Armin Only Intense show v Ostravě ČR zrušena!

Přidané : 27.10.2014 23:42

Armin Only Intense show dne 31. října 2014 v Ostravě ČR zrušena!

 

S velkým politováním jsme nuceni vám oznámit, že show Armin Only Intense, která se měla konat pátek 31. října, se neuskuteční. Tato show byla zrušena z důvodů, které jsme nemohli nikterak ovlivnit. Realizaci této show znemožnily jak selhání, tak špatný finanční management místního promotéra akce, pana Luboše Virága.  Pokud jste si na tuto show zakoupili vstupenky, obraťte se se svými dotazy na reklamační oddělení Ticketportal prostřednictvím e-mailové adresy reklamace@ticketportal.cz nebo na webové stránky organizátora  http://www.celebration.sk.

 

Armin van Buuren s lítostí oznamuje zrušení své show v Ostravě 31.října 2014 a sděluje své stanovisko:

 

“Je mi líto, že vás musím takto na poslední chvíli informovat o zrušení mé show Armin Only Intense v Ostravě. Zcela chápu vaše rozhořčení a zklamání, ale doufám, že všichni rozumíte i tomu, jak jsem ze zrušení show zničený já sám. Doufám, že se s mnohými z vás uvidím v brzké budoucnosti.”

 

Velmi se omlouváme vám všem, kteří jste měli v plánu tuto show navštívit. Jsme zklamáni stejně jako vy. Prosíme, přijměte naši upřímnou omluvu.

 

Team Armin Only