Brookes Brothers po dvou letech opět v ROXY! | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  Ticketportal News>>  Brookes Brothers po dvou letech opět v ROXY!

Brookes Brothers po dvou letech opět v ROXY!

Přidané : 24.10.2014 12:42

Brookes Brothers po dvou letech opět v ROXY!
Termín: 21.11. 2014

Nejznámější drum&bassová bratrská dvojice Phil a Dan Brookesovi potěší v listopadu milovníky melodického drum&bassu. Po dvou letech se tato nerozlučná producentská a djská dvojka objeví v klubu ROXY. V současné době pracují na novém albu a během jejich pražského vystoupení ho na nás hodlají vyzkoušet.

VSTUPENKY >>> ZDE <<<
 
Málokdo z nás nezná tuto úspěšnou producentskou dvojici, která míchá funky, soul, ale i disco s příjemnými drum&bassovými linkami. Nekompromisní dance-floorové trháky jako Tear You Down nebo Last Night z alba The Brookes Brothers z roku 2008 byly jen začátek kariéry, která v posledních dvou letech dosahuje vrcholu, o čemž svědčí i spolupráce s Dannym Byrdem pod Hospitalem (Get On It a Gold Rush) nebo remixy pro Nero (Must Be The Feeling) a Chase and Status (Let Me Go).
 
Od roku 2013 přešli od Breakbeat Kaos na label Viper Recordings, kde vydali pecku Carry Me On. V současné době pracují na novém albu, z něhož bychom první tracky měli slyšet právě 21. listopadu v ROXY.
Celou noc bude doprovázet 3D video-mapping mezinárodní skupiny KinoCirkus.

21.11.2014, open 22:00

ROXY
Facebook

VSTUPENKY >>> ZDE <<<

Brookes Brothers - Carry Me On

Brookes Brothers - Tear You Down

 VSTUPENKY >>> ZDE <<<