ZRUŠENO: Mazziv Festival 12.9. O2 Arena | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  ZMĚNY A ZRUŠENÍ>>  ZRUŠENO: Mazziv Festival 12.9. O2 Arena

ZRUŠENO: Mazziv Festival 12.9. O2 Arena

Přidané : 11.08.2014 15:09

MAZZIV FESTIVAL, PLÁNOVANÝ NA 12.09.2014 V 02 ARENĚ, SE RUŠÍ

Po vyhodnocení současné situace ohledně Mazziv festivalu, a po dohodě se všemi zainteresovanými partnery, jsme bohužel museli rozhodnout o zrušení Mazziv festivalu. Zájem o nový koncept byl nízký a dosud jsme prodali méně než 500 lístků.

Zrušit tuto akci bylo pro nás opravdu těžké rozhodnutí, a je to poprvé v naší desetileté historii, kdy jsme se museli takto rozhodnout.Nicméně vždy jsme chtěli vytvářet na našich akcích zážitky na vysoké úrovni a když toho nemůžeme z různých důvodů dosáhnout, je zrušení eventu to jediné správné rozhodnutí, které můžeme dle našeho názoru udělat. Chápeme, že lidé, kteří si koupili vstupenku na Mazziv festvial se na akci těšili a omlouváme se za nepříjemnosti, ke kterým došlo.

Vrácení vstupného:

Všichni lidé, kteří si zakoupili vstupenku, mají nárok na vrácení peněz. Chcete-li zažádat o vrácení vstupného, zašlete nám prosím e-mail na adresu refund@unitedmusic.cz. Termín, do kterého můžete žádat o vrácení vstupného, je pátek 12.09.2014.

United Music