ZRUŠENO: RUDOARMĚJCI TOUR 2013 - NOVÉ INFORMACE | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  ZMĚNY A ZRUŠENÍ>>  ZRUŠENO: RUDOARMĚJCI TOUR 2013 - NOVÉ INFORMACE

ZRUŠENO: RUDOARMĚJCI TOUR 2013 - NOVÉ INFORMACE

Přidané : 15.11.2013 16:39

TOUR 2013 ZRUŠENOSbor "Rudoarmějci" je nucen z technických důvodů zrušit svou koncertní tour po České republice v původně avizovaném termínu.
Odstranění technických problémů je stale časově nespecifikováno a náhradní termín koncertu se řeší. 
Agentura JVS si vyhradila právo posunu termínu náhrady vstupenek na příští týden.
Pořadatelská agentura a sbor Rudoarmějci se velmi omlouvají všem fanouškům, kteří napjatě čekají na nové termíny a způsob náhrady.

Za náhradní současné řešení agentura nabízí exklusivní výměnu plánovaného koncertu za Oscarového držitele a tvůrce filmové hudby - slavného Ennia Morriconého, který bude rovněž koncertovat v 02 aréně. Výměny vstupenek jsou možné přímo v pořadatelské agentuře.
V případě, že by tato jedinečná akce fanoušky neuspokojila, může agentura nabídnout vstupenky na koncert klavírního virtuosa Richarda Claydermana, či nádherné pohádkové baletní představení P.I. Čajkovskijeho - Moscow City Balet.
Pokud se nepodaří vyřešit situaci s náhradním termínem v příštím týdnu, bude od 25.11.2013 vráceno vstupné prostřednictvím prodejních míst.

Zájemci o výměnu pro více informací mohou kontaktovat:

e-mail:
vstupenky@jvsgroup.cz
http://www.jvsgroup.cz
JVS GROUP s.r.o., Türkova 5B, 149 00 Praha 4 - Chodov

-TH-