ZRUŠENO: TANEČNÍ HODINY PRO STARŠÍ A POKROČILÉ, 18.11.2013 v KD HRONOVICKÁ | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  ZMĚNY A ZRUŠENÍ>>  ZRUŠENO: TANEČNÍ HODINY PRO STARŠÍ A POKROČILÉ, 18.11.2013 v KD HRONOVICKÁ

ZRUŠENO: TANEČNÍ HODINY PRO STARŠÍ A POKROČILÉ, 18.11.2013 v KD HRONOVICKÁ

Přidané : 07.10.2013 14:43

Vážení zákazníci,

 

jménem pořadatele si Vás dovolujeme informovat, že představení TANEČNÍ HODINY PRO STRAŠÍ A POKROČILÉ, dne 18.11.2013  v KD Hronovická od 19:00 bylo z technických důvodů zrušeno.

O vrácení vstupného si můžete zažádat následujícím způsobem:

Po předložení platné vstupenky v místě jejího zakoupení=zaplacení, a to bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 25.11.2013.

V případě, že jste si zakoupili vstupenku přímo prostřednictvím internetu je potřeba požádat o vrácení vstupného přímo centrální kancelář TICKETPORTAL, Politických vězňů 15, Praha 1, 110 00, a sice osobně nebo ji zaslat poštou na tutéž adresu.

V případě vstupenek vytištěných formou HOMEticket je navíc potřeba zaslat či na místě vyplnit i čestné prohlášení, že si nárokujete vrácení peněz za předmětné představení jen jednou.

Při vracení vstupenek vytištěných formou HOMEticket je možné kontaktovat centrálu sítě Ticketportal i na e-mailové adrese: reklamace@ticketportal.cz a zaslat vstupenky i vyplněné čestné prohlášení elektronicky.

Vstupné je v případě internetového nákupu vstupenek vraceno návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny.

 

V případě vstupenek objednaných na dobírku, je potřeba vrátit originál vstupenky osobně či poštou též na adresu centrály, do průvodního dopisu je však potřeba napsat číslo účtu, na který bude vstupné zasláno zpět.

 

Omlouváme se Vám za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

 

TEAM Ticketportal