ZRUŠENO: Zkrocení zlé ženy 7.7. a 14.7.2013 - Letní shakespearovské slavnosti | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  ZMĚNY A ZRUŠENÍ>>  ZRUŠENO: Zkrocení zlé ženy 7.7. a 14.7.2013 - Letní shakespearovské slavnosti

ZRUŠENO: Zkrocení zlé ženy 7.7. a 14.7.2013 - Letní shakespearovské slavnosti

Přidané : 03.07.2013 15:45

Vážení zákazníci,

 

z provozních důvodů se neuskuteční představení Zkrocení zlé ženy v termínech 7. a 14. Července 2013.

V případě, že si vyberete náhradní termín stejného představení (https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=11), vytvořte rezervaci a její číslo zašlete na emailovou adresu reklamace@ticketportal.cz.

 

V případě, že Vám již žádný z dostupných termínů nevyhovuje, můžete si zažádat o vrácení vstupného následujícím způsobem:

Po předložení platné vstupenky v místě jejího zakoupení=zaplacení, a to bez zbytečného odkladu.

V případě, že zakoupil vstupenku přímo prostřednictvím internetu je potřeba požádat o vrácení vstupného přímo centrální kancelář TICKETPORTAL, Politických vězňů 15, Praha 1, 110 00, anebo ji zaslat poštou na tutéž adresu.

V případě vstupenek vytištěných formou HOMEticket je potřeba navíc současně zaslat či na místě vyplnit i čestné prohlášení, že si zákazník nárokuje vrácení peněz za předmětné představení jen jednou.

Při vracení vstupenek vytištěných formou HOMEticket je možné kontaktovat centrálu sítě Ticketportal i na e-mailové adrese: reklamace@ticketportal.cz a zaslat vstupenky i vyplněné čestné prohlášení elektronicky.

Vstupné je v případě internetového nákupu vstupenek vraceno zpravidla návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny.

 

V případě vstupenek objednaných na dobírku, je potřeba vrátit originál vstupenky osobně či poštou též na adresu centrály, do průvodního dopisu je však potřeba napsat číslo účtu, na který bude vstupné zasláno zpět.

 

Omlouváme se Vám za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

 

TEAM Ticketportal