MASTERS OF ROCK 2013 - Line-up s časovým programem letošního 11. ročníku | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  Ticketportal News>>  MASTERS OF ROCK 2013 - Line-up s časovým programem letošního 11. ročníku

MASTERS OF ROCK 2013 - Line-up s časovým programem letošního 11. ročníku

Přidané : 03.07.2013 11:53

PROGRAM MASTERS OF ROCK 2013
11. - 14. 7. 2013 Vizovice
Vstupenky / Tickets

"Ronnie James Dio Stage"

ČTVRTEK 11. 7.:
14:00 – 14:50     Fleret
15:10 – 16:00     Trollfest
16:20 – 17:20     Arkona
17:40 – 18:50     Primal Fear
19:20 – 20:30     Grave Digger
21:00 – 22:15     Leningrad Cowboys
22:45 – 00:15     Accept
00:45 – 02:00     Dragonforce

PÁTEK 12. 7.:

10:00 – 10:40     Gate Crasher
10:50 – 11:30     Seven
11:45 – 12:35     Daniel Krob
12:50 – 13:40     Dark Gamballe
14:00 – 14:50     Neonfly
15:10 – 16:00     Elvenking
16:20 – 17:10     Audrey Horne
17:30 – 18:40     Prong
19:00 – 20:10     The 69 Eyes
21:00 – 22:15     Rage & Lingua Mortis Orch.
22:45 – 00:15     Devin Townsend Project
00:45 – 02:00     Certain Death

SOBOTA 13. 7.:

09:30 – 10:05     Warhawk
10:20 – 11:30     NIL
11:45 – 12:35     Egotrip
12:50 – 13:50     S.S.O.G.E.
14:05 – 15:05     Desmod
15:25 – 16:25     Amaranthe
16:45 – 17:45     Brainstorm
18:05 – 19:05     Waltari
19:25 – 20:35     Moonspell
21:05 – 22:20     Lordi
22:50 – 00:20     Yngwie Malmsteen
00:50 – 02:00     Masterplan

NEDĚLE 14. 7.:
09:30 – 10:10     Debustrol
10:25 – 11:15     Dymytry
11:30 – 12:20     Emergency Gate
12:40 – 13:30     Harlej
13:50 – 14:50     Xandria
15:10 – 16:10     Sanctuary
16:30 – 17:30     Anneke van Giersbergen
17:50 – 19:00     Leaves' Eyes & Atrocity
19:30 – 20:30     Powerwolf
21:00 – 24:00     Avantasia

"Alfedus Music Stage"

ČTVRTEK 11. 7.:
16:05 – 16:50     Komunál
17:10 – 17:55     Free Fall
18:20 – 19:05     Tibet
19:30 – 20:15     Power 5
20:45 – 21:30     Reverends
22:00 – 22:45     Hand Grenade
23:15 – 24:00     Monika Agrebi

PÁTEK 12. 7.:
15:00 – 15:45     Bank of Joe (SVK)
16:05 – 16:50     Black Roll
17:10 – 17:55     Hypnotheticall (ITA)
18:20 – 19:05     Good Girl Maggie (POL)
19:30 – 20:15     Rimortis
20:45 – 21:30     Caliber X (SVK)
22:00 – 22:45     Five O'Clock Tea
23:15 – 24:00     Absolut Deafers

SOBOTA 13. 7.:
15:00 – 15:45     Tchoři
16:05 – 16:50     Silent Session
17:10 – 17:55     Herkules
18:20 – 19:05     Sinezamia (ITA)
19:30 – 20:15     The Snuff
20:45 – 21:30     Twintera (ITA)
22:00 – 22:45     Anime Torment
23:15 – 24:00     Stonnard (POL)

NEDĚLE 14. 7.:
16:05 – 16:50     Soustrast
17:10 – 17:55     Solar System
18:20 – 19:05     NoID
19:30 – 20:15     Evelynne
20:45 – 21:30     Seventh Veil (ITA)
22:00 – 22:45     Aivn's Naked Trio
23:15 – 24:00     Overhype

Změna programu vyhrazena!