ZMĚNA: 8.2.2013 ĆERNÁ DÍRA namísto plánovaného představení Dabing Street - Dejvické divadlo | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  ZMĚNY A ZRUŠENÍ>>  ZMĚNA: 8.2.2013 ĆERNÁ DÍRA namísto plánovaného představení Dabing Street - Dejvické divadlo

ZMĚNA: 8.2.2013 ĆERNÁ DÍRA namísto plánovaného představení Dabing Street - Dejvické divadlo

Přidané : 01.02.2013 10:10

Vážení zákazníci,

 

Dejvické divadlo nás informovalo o níže uvedené změně v programu z důvodu dlouhodobějšího onemocnění v souboru:

8.2.      Dabing Street ZRUŠENO – náhradní představení ČERNÁ DÍRA

Vstupné se vrací v místě zakoupení=zaplacení vstupenek.

V případě, že jste si zakoupili vstupenku prostřednictvím internetu je potřeba vrátit originál vstupenky přímo v centrální kanceláři Ticketportal, Politických vězňů 15, Praha 1, 110 00, anebo ji zaslat poštou na tutéž adresu. V případě vstupenek vytištěných formou HOMEticket je potřeba současně zaslat či na místě vyplnit i čestné prohlášení, že si nárokujete vrácení peněz za předmětné představení jen jednou.

Při vracení vstupenek vytištěných formou HOMEticket je možné kontaktovat centrálu sítě Ticketportal i na e-mailové adrese: reklamace@ticketportal.cz a zaslat vstupenky i čestné prohlášení emailem.

Vstupné je v případě nákupu vstupenek po internetu vraceno na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny.

 

V případě vstupenek obdržených na dobírku, je potřeba vrátit originál vstupenky osobně či poštou též na adresu centrály, do průvodního dopisu je však potřeba napsat číslo účtu, na který bude vstupné zasláno zpět.

 

Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

 

DEJVICKÉ DIVADLO a TEAM Ticketportal