ZRUŠENO: představení Kapsy plné šutrů 12.12.2012, Divadlo Bolky Polívky U22 v Uhříněvsi | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  ZMĚNY A ZRUŠENÍ>>  ZRUŠENO: představení Kapsy plné šutrů 12.12.2012, Divadlo Bolky Polívky U22 v Uhříněvsi

ZRUŠENO: představení Kapsy plné šutrů 12.12.2012, Divadlo Bolky Polívky U22 v Uhříněvsi

Přidané : 10.12.2012 16:59

ZRUŠENO: dle oznámení Divadla Bolky Polívky U22 v Uhříněvsi je představení Kapsy plné šutrů 12.12.2012 zrušeno

Vstupné se vrací v místě zakoupení=zaplacení vstupenek.

V případě, že si zákazník zakoupil vstupenku prostřednictvím internetu – CardPay – musí originál vstupenky vrátit přímo na centrále Ticketportal, Politických vězňů 15, Praha 1, 110 00, anebo ji zaslat poštou na tutéž adresu.
V případě vstupenek vytištěných formou HOMEticket je potřeba současně zaslat či na místě vyplnit i čestné prohlášení, že si zákazník nárokuje vrácení peněz za předmětné představení jen jednou.

Při vracení vstupenek vytištěných formou HOMEticket je možné kontaktovat centrálu sítě Ticketportal i na e-mailové adrese: reklamace@ticketportal.cz.

Vstupné je v případě nákupu vstupenek po internetu vraceno na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny.

V případě vstupenek obdržených na dobírku, musí zákazník vrátit originál vstupenky osobně či poštou též na adresu centrály, do průvodního dopisu je však potřeba napsat číslo účtu, na který bude vstupné zasláno zpět.

Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.