ZRUŠENO: představení Vepřo, knedlo, zelo 11.10.2012 v Divadle Bolka Polívky v Uhříněvsi | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  ZMĚNY A ZRUŠENÍ>>  ZRUŠENO: představení Vepřo, knedlo, zelo 11.10.2012 v Divadle Bolka Polívky v Uhříněvsi

ZRUŠENO: představení Vepřo, knedlo, zelo 11.10.2012 v Divadle Bolka Polívky v Uhříněvsi

Přidané : 11.10.2012 09:50

Dnešní představení Vepřo, knedlo, zelo 11.10.2012 v Divadle Bolka Polívky v Uhříněvsi bylo dle oznámení produkce divadla ZRUŠENO.

Vstupné je vraceno v místě zakoupení=zaplacení vstupenky.

Pokud byly vstupenky zakoupeny na dobírku, je potřeba je zaslat poštou na adresu naší centrální kanceláře.
Peníze V budou zaslány zpět na účet, uvedený v průvodním dopise.
Pokud má zákazník vstupenky typu HOMEticket, zašle je emailem na reklamace@ticketportal.cz společně s čestným prohlášením, že si bude nárokovat předmětné vstupné pouze jedenkrát. Peníze budou zaslány zpět na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny.
Pokud vlastní zákazník vstupenky předem uhrazené po internetu a následně vytištěné na prodejním místě, může přijít osobně do naší centrální kanceláře či vstupenky zaslat doporučeně poštou na níže uvedenou adresu. Peníze budou zaslány i v tomto případě zpět na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. V případě, že se jedná o vstupenky zakoupené=zaplacené na prodejním místě, požadujte, prosím, vstupné v místě zakoupení vstupenky.