ZRUŠENO: Hudební soirée na Pražském hradě 30.7.2012 Lobkovický palác - Pražský hrad, Praha | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  ZMĚNY A ZRUŠENÍ>>  ZRUŠENO: Hudební soirée na Pražském hradě 30.7.2012 Lobkovický palác - Pražský hrad, Praha

ZRUŠENO: Hudební soirée na Pražském hradě 30.7.2012 Lobkovický palác - Pražský hrad, Praha

Přidané : 27.07.2012 10:42

ZRUŠENO: Z technických důvodů se ruší koncert HUDEBNÍ SOIRÉE NA PRAŽSKÉM HRADĚ v termínu 30.7.2012 18:30, LOBKOVICKÝ PALÁC, PRAŽSKÝ HRAD, Jiřská 3, Praha 1 - Hradčany.

Nárok na vrácení vstupného lze uplatnit oproti předložení platné vstupenky v místě jejího zakoupení.
V případě, že si zákazník zakoupil vstupenku prostřednictvím internetu – Cardpay – musí originál vstupenky vrátit přímo na centrále Ticketportal, Politických vězňů 15, Praha 1, 11000, anebo ji zaslat poštou se žádostí o vrácení vstupného s číslem účtu.
V případě vstupenek vytištěných formou HOMEticket je potřeba současně zaslat či na místě vyplnit i čestné prohlášení, že si zákazník nárokuje vrácení peněz za předmětné představení jen jednou. Při vracení vstupenek vytištěných formou HOMEticket je možné kontaktovat centrálu sítě Ticketportal i na e-mailové adrese:
reklamace@ticketportal.cz.

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.