NOVINKA PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY - POUKÁZKA ČD NA DOPRAVU! | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  Ticketportal News>>  NOVINKA PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY - POUKÁZKA ČD NA DOPRAVU!

NOVINKA PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY - POUKÁZKA ČD NA DOPRAVU!

Přidané : 10.05.2012 14:21

NOVINKA V SÍTI TICKETPORTAL - POUKÁZKA ČD NA DOPRAVU TAM A ZPĚT DO MÍSTA KONÁNÍ AKCE!

Představujeme novinku při nákupu vstupenek! Nově je možné zakoupit v síti TICKETPORTAL.CZ nejen vstupenky z největší prodejní nabídky v České republice, ale i poukaz na dopravu. V případě, že se akce nekoná přímo v místě Vašeho bydliště, můžete rovnou zakoupit k Vašim vstupenkám jako doplňkovou službu POUKAZ ČD na přepravu tam a zpět do místa konání akce.

Tato poukázka je platná pouze společně s platnou vstupenkou na akci z nástupní stanice, kterou si vyberete, do místa konání akce (nejbližší železniční stanice). Poukázku je nutné vyměnit v osobní pokladně železniční stanice, nebo přímo ve vlacích osobní dopravy za platnou zpáteční jízdenku 2. vozové třídy Český drah. Na cestujícího se plně vztahují tarifní a smluvní přepravní podmínky ČD. Platnost jízdenky je 7 dní. Cena poukázky ČD je fixní a neměnná Poukázka ČD stojí 320,- Kč a lze ji při rezervaci nebo nákupu on-line, stejně jako na kterémkoliv prodejním místě, vybrat ke vstupenkám jako doplňkovou službu.

* Poukázku není možné zakoupit formou HOMEticket!