VIDEO - PŘEDSTAVUJEME KAJOT ARENU - PAUL VAN DYK! | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  Ticketportal News>>  VIDEO - PŘEDSTAVUJEME KAJOT ARENU - PAUL VAN DYK!

VIDEO - PŘEDSTAVUJEME KAJOT ARENU - PAUL VAN DYK!

Přidané : 09.03.2012 14:21


VIDEO zde - PŘEDSTAVUJEME KAJOT ARENU

PAUL VAN DYK
15.6.2012 KAJOT ARENA, Brno
start : 18:00
konec : 06:00
Vstupenky na PAUL VAN DYK - EVOLUTION WORLD TOUR 2012   zde
EXKLUZIVNĚ V SÍTI TICKETPORTAL!

Jeden z nejslavnějších DJs světa, hudební producent,  remixér a šéf vydavatelství Vandit  - Paul van Dyk - se vrací do České republiky!

Po dvou letech se vrací sympaťák z Německa na místo činu a potěší příznivce kvalitní elektronické hudby vystoupením na brněnské Citadele v pátek 15.6.2012. Tato party má za sebou bohatou minulost, přičemž za své obnovené existence od roku 2009 hostila např. ikonu elektroniky Svena Vätha nebo skokana v žebříčku DJmag Deadmau5.


Pamětníci, to znamená clubbeři ročníku 1982 a dříve, pamatují, že na staré dobré Rondo se chodívalo na Bassblastery...

Kajot Arena VIDEO zde - PŘEDSTAVUJEME KAJOT ARENU
se po rekonstrukci stala obdobou luxusních sportovních hal v Praze. Opravy byly zahájeny v červnu 2009 a hala získala nové hlediště, šatny, sociální zařízení a vzduchotechniku, novinkou jsou skyboxy s vlastním výtahem. Upoutá také strop haly, nově natřena byla ocelová konstrukce, celkové výměny se dočkaly akustické podhledy. Vzhledem k vylepšené akustice i zázemí se tedy hala stala ideálním místem pro hudební akce. K pozitivům můžeme přičíst také fakt, že v letním období je možné využít terasu okolo haly pro venkovní posezení.

Vstupenky na PAUL VAN DYK - EVOLUTION WORLD TOUR 2012   zde
EXKLUZIVNĚ V SÍTI TICKETPORTAL!