APOKALYPSA 35 / DRUHÉ JMÉNO - KLAUDIA GAWLAS! | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  Ticketportal News>>  APOKALYPSA 35 / DRUHÉ JMÉNO - KLAUDIA GAWLAS!

APOKALYPSA 35 / DRUHÉ JMÉNO - KLAUDIA GAWLAS!

Přidané : 12.02.2012 08:42

ANO! !!! JIŽ DNES MŮŽETE ZAKOUPIT VSTUPENKY
NA DALŠÍ ROČNÍK APOKALYPSY !!!
APOKALYPSA 35 SE ODEHRAJE 30. LISTOPADU 2012
OPĚT NA BRNĚNSKÉM VÝSTAVIŠTI!!
!Bližší info a vstupenky na APOKALYPSA 35   zde

DRUHÉ JMÉNO APOKALYPSY – KLAUDIA GAWLAS!

Po brazilském projektu UnderDogz, za kterým stojí Lukas & Malke, Vám s radostí prozradíme další premiérové jméno Apokalypsy s pořadovým číslem 35.

KLAUDIA GAWLAS!
Tato německá DJka se za poslední roky vyšvihla mezi nejsledovanější evropské DJe a to především díky svému citu pro hudbu a skvěle zvládnutou techniku mixování, ve které nezapře svůj německý smysl pro preciznost. Po vystoupeních na zásadních akcích jako je Nature One a Mayday se dostala do hledáčku mnoha příznivců energického techna, a proto není divu, že její sety na portálu Soundcloud trhají rekordy poslechovosti.

Zároveň informujeme, že vstupenky za 499 Kč mizí závratnou rychlostí a upozorňujeme, že již brzy po vyprodání dojde ke zdražení vstupenek.Apokalypsa nabídne také VIP DELUXE vstupenky za 2499,-, jejichž držitelé budou mít k dispozici vlastní vchod na všechna pódia, taktéž se budou moci do pavilónu opakovaně vrátit po jeho opuštění a především budou moci využívat GRATIS konzumaci alko i nealko nápojů od začátku až do konce akce. Více výhod o VIP DELUXE vstupenkách zveřejníme již brzy.

Video Klaudia Gawlas:  http://www.youtube.com/watch?v=zDzTXZ3xu3E

Bližší info a vstupenky na APOKALYPSA 35   zde