Finská senzace SUNRISE AVENUE vystoupí v Praze! | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  Ticketportal News>>  Finská senzace SUNRISE AVENUE vystoupí v Praze!

Finská senzace SUNRISE AVENUE vystoupí v Praze!

Přidané : 13.09.2011 17:41
Právě potvrzeno! Finská rocková senzace SUNRISE AVENUE vystoupí v PRAZE!

SUNRISE AVENUE hrají rock s maximálně positivním nábojem! Po více než půl milionu prodaných desek se nyní tato známá finská rocková banda vrací se svým třetím albem "Out Of Style" a vyráží na evropské turné! Jedna, exklusivní zastávka je plánována také v PRAZE, v Rock Café - v pátek 9. 3.! 
Ještě před samotným vydáním alba, bourá singl "Hollywood Hills" hitparády ve většině Evropských zemí a jejich kouzlo se šíří dál. Nebude dlouho trvat a také jejich třetí deska dosáhne multiplatinového statusu, jako její předchůdkyně, debutová deska "On The Way To Wonderland" (2006) a "Popgasm" (2009). Harmonické, chytlavé melodie a krásný hlas frontmena Samu Habera, podtržený skutečným instrumentálním mistrovstvím ostatních členů kapely, to jsou pohodoví SUNRISE AVENUE!

POZOR! Předprodej vstupenek ode dneška zahájen! Za super zaváděcí cenu, platnou do konce roku 2011, k dostání ve všech obvyklých předprodejích, objednávat můžete také zde.