ANITIA - Planet of the Techno Nymphs v brněnském Boby! | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  Ticketportal News>>  ANITIA - Planet of the Techno Nymphs v brněnském Boby!

ANITIA - Planet of the Techno Nymphs v brněnském Boby!

Přidané : 11.01.2011 17:15

„Technovíly a elfové“ se opět slétnou do Bobycentra

Po 2 letech brněnské Bobycentrum přivítá opět technoparty s opravdu nadupaným line-upem. Z Brazílie, Rakouska, USA, Austrálie, Německa a Velké Británie přiletí do Brna světová DJská elita, jmenovitě:

PET Duo, Mario Ranieri, Dylan Drazen, Bold, Boris S., Frank Kvitta, Alan Fitzpatrick

jako headlineři nové technoparty

ANITIA – Planet of the Techno Nymphs (Planeta technovíl).

Zahraniční zvučná jména doplní špička česko-slovenské technoscény DJ´s Toky, Boss, Dalo, Orbith a DJ Schimek z Polska jako headlineři druhé stage a dalších 10 českých Djů.

A proč zrovna Technovíly? Podle řecké mytologie jsou nymfy krásné, mladé, svůdné polobohyně, jejichž hlavním účelem je zábava a tanec. Kdo někdy navštívil taneční párty ví, že právě na technoparty se sjíždí ty nejsmyslnější, nejsvůdnější, nejdivočejší partygirls. Kdo nepoznal techogirl... neví, co dokáže žena.

Jejich hlavní planetou se 28. 1. 2011 stane ANITIA a Bobycentrum – nejpopulárnější a nejžádanější show hala mezi českými a slovenskými technaři – se svými tajuplnými zákoutími, spletitými chodbami, nepřekonatelnou Laser Show Hall a hlavně nenapodobitelnou atmosférou. TechnoElfové jsou samozřejmě zváni též.

Vstupenky na party ANITIA - Planet of the Techno Nymphs kupujte přímo ZDE!