SUM 41: nové informace o zrušených koncertech | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÍ STRANA>>  ZMĚNY A ZRUŠENÍ>>  SUM 41: nové informace o zrušených koncertech

SUM 41: nové informace o zrušených koncertech

Přidané : 27.05.2010 10:03
Oba koncerty SUM 41, plánované na 1. a 2 červen, se bohužel v příštím týdnu neuskuteční a budou přeloženy na nové termíny v první polovině září letošního roku.
 
Důvodem je nečekané zranění bubeníka kapely při autonehodě, ke kterému došlo v úterý 25. května, a které je lehčího charakteru, vyžaduje však minimálně desetidenní léčbu.
 
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.
 
V současné době pracujeme se všemi předprodejními sítěmi na technickém zajištění a nastavení možnosti návratu vstupenek v případě zájmu. Bohužel bude však nutno zájemcům o vrácení vstupenek strhnout manipulační poplatek, jehož výše by měla být maximálně 55 Kč.
 
Přesné detaily se dozvíme v nejbližších dnech a budou k dispozici na stránkách všech prodejců.
 
Do konce týdne bychom rovněž rádi upřesnili přesná data náhradních koncertů a systém platnosti vstupenek.
 
Každopádně však zájemcům o zářijové koncerty doporučujeme vstupenky si prozatím ponechat, protože oba koncerty jsou téměř vyprodány, a lze očekávat že po vrácených vstupenkách bude velká poptávka.
 
Velice se omlouváme za komplikace, vězte ale, že největší těžkosti způsobily tyto události nám. Věříme, že nás ve složité situaci podpoříte a zachováte nám přízeň.
 
Díky za podporu,
 
Conspiracy Concerts