Basinfirefest 2010 zná prvního z headlinerů – Testament

 

 

 

 

 

 

 

K hlavním ozdobám prvního prázdninového festivalu Basinfirefestu 2010, bude patřit jedna ze čtveřice stěžejních světových thrashmetalových formací – kapela Testament. Nyní pětičlenná úderka v čele s dvoumetrovým Chuckem

A Testament už máte?

Billym tak i v České republice oslaví ve vrcholné formě své dvacáté výročí. Prezentovat bude své zatím poslední album The Formation of Demnation, které na celém světe sklidilo obrovský úspěch.

Ve Spáleném Poříčí na Plzeňsku vystoupí v tradičním termínu od 2. do 4. července 2010 řada dalších zajímavých zahraničních kapel i špička domácí rockové a metalové scény, doplněná formacemi spřízněných žánrů jako jsou hardcore, ska a punk.

Za povšimnutí stojí bulharští rockeři D2, kteří jsou ve své zemi číslem jedna a bývají přirovnáváni k americkým Foo Fighters. Fanouškům tvrdší muziky line-up příštího Basinfirefestu nabídne moderní thrashmetal v podání Darkane (swe), Destinity (fra) a Nightrage (swe) či německých Emergency Gate. Z Norska přiletí metalcoreoví Insense a ve Spáleném Poříčí už dobře známí heavymetaloví Thunderbolt. Pestrou nabídku žánrů na festivalu doplní francouzská deathmetalová kapela Dylath-leen, kde stojí za povšimnutí krásná a charismatická frontwoman – vokalistka a kytaristka Kathy. Na festival zavítají také punkoví Green Frog Feet (ger), kteří mají v Česku velmi silnou fanouškovskou základnu.

My jsme váš Testament!

Z českých kapel nebudou chybět stálice Arakain, Doga, Krucipüsk, Kreyson, Radim Hladík & Blue Effect nebo Visací zámek, ale i mladé úspěšné kapely  jako např. Atari Terror, Hazydecay nebo Venefica.

Další kapely i informace průběžně přibývají na www.basinfirefest.cz.

 Ještě do konce roku platí zvýhodněná cena vstupenek. Výše uvedený balík kapel, jenž se stále rozrůstá, tak mohou ti, kteří si lístky včas zajistí, zhlédnout za pouhých 600 korun. Vstupenky na BASINFIREFEST 2010 ZDE! A to není všechno! Jeden z návštěvníků, majitel zakoupené platné vstupenky, odjede z Basinfirefestu 2010 na nádherném stroji Harley Davidson. 

Top