ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: THE BEST OF QUEEN ANEB PRAGUE QUEEN A HOSTÉ 4.10.2019 – ZLÍN

ZMĚNA:

Koncertní show THE BEST OF QUEEN ANEB PRAGUE QUEEN A HOSTÉ plánovaná na 4. října v Kongresovém centru Zlín se z provozních důvodů přesouvá na středu 29. ledna 2020 od 19:00.

 

 Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není třeba je vyměňovat.

 

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 27.11.2019.

The Best of QUEEN aneb PRAGUE QUEEN a hosté na ticketportal.cz

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu se vstupenkami je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Team Ticketportal

Top