ZMĚNA: DANIEL HŮLKA 16.5.2019 - STRAŠNICKÉ DIVADLO

ZMĚNA: 

Ze zdravotních důvodů dochází ke změně termínu koncertu DANIELA HŮLKY, který se měl původně konat dne 16.5.2019 ve Strašnickém divadle. Nově se však uskuteční dne 31.10.2019.

 

Vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

 

V případě, že Vám náhradní termín nevyhovuje, je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, a to nejpozději do 30.6.2019.

 

Vstupné se vrací:


1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

Top