ZMĚNA: 7. FESTIVAL MINIPIVOVARŮ V TŘEBÍČI, 10.5.2019

ZMĚNA: 

Z důvodu zranění a následné operace kytaristy se bohužel neuskuteční páteční vystoupení Dana Bárty & Illustratospehere v rámci 7. festivalu minipivovarů v Třebíči dne 10.5.2019. Jako alternatiova vystoupí kapely Vltava a Perpetum Jiřího Schelingera.

 

Vstupenky je možné vracet na místě, kde byly zakoupeny, a to nejpozději do 10.5.2019 do 12:00.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 

Top