ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: SKINDRED (UK) 10.2.2019 – PRAHA

ZMĚNA:

Z technických důvodů dochází ke změně termínu koncertu SKINDRED (UK), konajícího se dne 10.2.2019 v místě Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1. Koncert se nově uskuteční dne 8.12.2019od 21:00 hod. (otevření od 20:00 hod.).

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení,nejpozději do 15.2.2019.

 

OFICIÁLNÍ VYJÁDŘENÍ KAPELY:

Skindred přesouvají celé Big Tings Euro Tour na listopad/prosinec 2019, což se týká také koncertu 10. února v Lucerna Music Baru. Náhradní termín bude 8. 12. 2019. Důvodem přesunu turné je to, že Skindred pojedou na jaře část turné s Disturbed (na pražském koncertu Disturbed však Skindred nevystoupí). Stávající vstupenky zůstávají platné i na nový termín. Pokud vám nové datum koncertu nevyhovuje, můžete vstupenky na původní termín do 15. února vrátit v místě nákupu.
We are thrilled to announce that we will be joining our good friends in Disturbed on their forthcoming “Evolution” European and UK Tour.

We are beyond excited to be part of the run and can’t wait to play for you all. Unfortunately this however means that due to scheduling , our own “Big Tings” Euro Tour is being put back until Nov / Dec 2019.

All tickets will still be valid and the new rescheduled dates will be announced early next week.

It just means you get double Dred if you are lucky enough to see us with Disturbed!

We are very sorry for the short notice on this, and for all of you that have already made travel plans etc and for any inconvenience caused .

Thanks for your understanding and we are all looking forward to delivering you hopefully the best Skindred shows you have ever seen .

Big Love Arya, Benji, Dan and Mikey x

 
Vstupné se vrací:
1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz 

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

Top