ZMĚNA: GARDEN FOOD FESTIVAL - 1.+2.9.2018 - ZLÍN

ZMĚNA: 

Garden Food Festival (1. a 2.9.2018) mění místo konání a přesouvá se do samého centra Zlína.

Z důvodů logistických a technologických potíží, které se vyskytly při přípravě akce ve Filmových ateliérech ve Zlíně - Kudlově, se organizátoři rozhodli přemístit festival na centrální náměstí ve Zlíně.

Vstup na akci je po oba dva dny zdarma.

V sobotu 1.září bude na náměstí Míru GFF sousedem mezinárodního festivalu dechových hudeb FEDO, který zajišťuje i program na pódiu. V neděli čeká návštěvníky gastronomický program včetně vystoupení špičkových kuchařů jako je Zdeněk Pohlreich, Pavel Sapík a další.

Návštěvníkům se za případné komplikace omlouváme, ale věříme, že tato změna zlepší dostupnost pro obyvatele Zlína i přespolní návštěvníky. Vstupenky, které si lidé koupili v předprodeji, budou vráceny v místě nákupu. Vstupenky na degustační menu Zdeňka Pohlreicha v kamionu Wheels jsou stále v prodeji na ticketportal.cz. Aktuální informace sledujte na stránkách gardenfoodfestival.cz nebo na fb profilu akce.

 

Vrácení vstupenek:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 - návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupné se vrací automaticky, vstupenky není třeba zasílat.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 - návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupné se vrací automaticky, vstupenky není třeba zasílat.

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)

4) vstupenky na fakturu

v případě zakoupení vstupenek na fakturu je nutné zaslat, či se osobně dostavit jak se vstupenkami, tak s fakturou na adresu naší centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKEPORTAL

Top