ZMĚNA: ŠKWOR 9.11.2018 – O2 ARENA PRAHA

ZMĚNA:
Z technických důvodů dochází ke změně termínu koncertu skupiny ŠKWOR, který se měl uskutečnit dne 9.11.2018 v pražské O2 areně. Koncert se nově odehraje 16.11.2018.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

V případě nevyhovujícího termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 2.6.2018.

Vrácení vstupenek:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 - návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 - návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)

4) vstupenky na fakturu

v případě zakoupení vstupenek na fakturu je nutné zaslat, či se osobně dostavit jak se vstupenkami, tak s fakturou na adresu naší centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení Reklamační oddělení TICKETPORTAL

Top