ZMĚNA: SHREK 5.5.2018 - HOME CREDIT ARENA LIBEREC

ZMĚNA:

Vážení klienti,

velmi nás mrzí, že zřejmě zarmoutíme Vás i Vaše děti.

Naše společnost přebrala muzikál Shrek teprve před pár týdny a trvalo nám určitý čas, než jsme nastudovali všechny potřebné věci a připravili dokončení muzikálu.

V rámci této práce jsme ale byli nuceni některá představení přesunout na pozdější termín. Bohužel se to týká i Vašeho města. Věřte nám, že nás to mrzí, ale v současnosti není v našich silách muzikál ve Vašem městě zrealizovat. Z tohoto důvodu Vám nabízíme možnost zúčastnit se s Vašimi dětmi představení v Praze, které se uskuteční tuto sobotu 21.4.ve 14:00 v Tipsport areně, nebo můžete počkat na nový termín, který v současnosti plánujeme na leden 2019. Pokud se Vám to nehodí, obraťte se, prosím, na společnost Ticketportal, která Vám vstupné vrátí.  

 

Vrácení vstupenek:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.    

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 - návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 - návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)

 

Chápeme zklamání, které budou Vaše děti pociťovat, ale situace nám neumožnila jiné rozhodnutí.

 

Děkujeme za pochopení a věříme, že na nás nezanevřete.

Tým produkce muzikálu Shrek.

 

Top