ZMĚNA: KAFKA 16.4.2018 - DEJVICKÉ DIVADLO

ZMĚNA:

Představení KAFKA dne 16.4.2018 v Dejvickém divadle se ruší. Náhradní představení se uskuteční v úterý 12.6.2018.

V případě, že využijete náhradní termín, zašlete na adresu kafka@dejvickedivadlo.cz Vaši ofocenou vstupenku, na základě které Vám bude zaslána náhradní elektronická vstupenka. Nebude-li vstupenka zaslána, nemůže být provedena výměna a po 20.4. nárok na náhradní představení zaniká.

V případě, že o náhradní představení nemáte zájem, je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, a to od 23.4. do 30.6.2018.

 

Vracení vstupenek:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.    

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 - návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 - návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)

 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení

Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 

Top