POSLEDNÍ VSTUPENKY - THE WORLD FAMOUS GLENN MILLER ORCHESTRA - 06.-19. LEDEN 2018

GLENN MILLER ORCHESTRA NA TICKETPORTAL.CZ
KONCERTY V ÚSTÍ NAD LABEM A VE ZLÍNĚ JSOU VYPRODÁNY, V PRAZE SI ZÁJEM PUBLIKA VYŽÁDAL PŘIDANÝ KONCERT V PONDĚLÍ 15. LEDNA.
A K VYPRODÁNÍ SE BLÍŽÍ I KONCERTY V DALŠÍCH MĚSTECH.

Vážné dámy, vážení pánové,
THE WORLD FAMOUS GLENN MILLER ORCHESTRA
opět v České republice!

Nejslavnější swingový orchestr na světě přijede začátkem příštího roku zahřát české a moravské publikum svou unikátní show. Hity jako Moonlight Serenade či In the Mood si chodí poslechnout naživo stovky lidí a koncerty bývají často rychle vyprodány.
Letos navíc přijíždí s novým CD a programem "Jukebox Saturday Night", v rámci kterého zazní evergreeny jako Jukebox Saturday Night, Blue Moon, Everybody Loves My Baby a What a Wonderful World.
Bližší info a vstupenky na GLENN MILLER ORCHESTRA"Každé dva roky svůj program měníme, ale ty nejdůležitější skladby, třeba In The Mood nebo Moonlight Serenade, nemůžeme vynechat. Lidé se na ně těší, ožijí při nich. Odcházeli by zklamaní, kdyby je nedostali," říká Wil Salden, kapelník této báječné swingové party.
"Skvělé evergreeny, zkrátka to umějí rozbalit," komentovala jedna z návštěvnic poslední vystoupení orchestru.
Vystoupení Glenn Miller Orchestra jsou v České republice velice populární. Díky nostalgické atmosféře, kterou vyvolává hudba 40. let, vystoupení navštěvuje převážně starší generace, ale často i mladí, kteří se rádi nechají unést na vlně hravého swingu.
Více informací na www.glennmiller.cz

NA VYBRANÉ KONCERTY S EXTRÉMNÍM ZÁJMEM PUBLIKA JIŽ VSTUPENKY NELZE REZERVOVAT!
Využijte prodejní místa Ticketportal a nebo přímý nákup on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!!

Další info:
Délka koncertu 2 hodiny / Slevy NE / Bezbariérový přístup ANO

-TH-

Top