ZMĚNA / INFO: KODALINE / IE 25.11.2017 18:30 Lucerna Music Bar, Praha

ZMĚNA / INFO:
Z technických důvodů přesunu evropského turné na rok 2018 dochází ke změně termínu koncertu skupiny KODALINE / IE z původního termínu 25.11.2017 od 18:30 hod. v místě Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1.
 

O novém, náhradním termínu se momentálně jedná. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Další informace o novém termínu zveřejníme co nejdříve na tomto místě.
Zákazníci, kterým změna na náhradní termín koncertu nevyhovuje, mohou o vrácení vstupného na původní termín požádat v místě zakoupení=zaplacení po předložení platné vstupenky.

1/platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací na základě požadavku zákazníka v uvedené lhůtě centrální kancelář – Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací na základě požadavku ákazníka v uvedené lhůtě centrální kancelář – Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Reklamační oddělení TICKETPORTAL

Top